Den otevřených dveří 25.5.2019

Přijďte již tuto sobotu 25.5.2019 do zařízení Srdce v domě, které Vám otevře dveře v Klentnici i Mikulově. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Seznamování s obcí Lednice

Ve čtvrtek 18.4.2019 klienti DOZP v rámci projektu transformace navštívili vývařovnu potravin Sansimon Lednice. Tato vývařovna by měla CHB Lednice zásobovat obědy a taktéž nabízí klientům CHB zaměstnání při přípravě potravin. Tato exkurze se setkala s velkým nadšením ze strany klientů, kteří o tuto práci mají velký zájem. Taktéž se zde seznámili s prostředím a příjemným personálem. Při zpáteční cestě se ještě zastavili podívat na výstavbu CHB Lednice a navštívili CHB Mikulov.

Návštěva výstavby CHB Lednice

V rámci transformace se dne 1.3.2019 účastnili vybraní klienti zařízení Srdce v domě, p.o. návštěvy výstavby chráněného bydlení Lednice. Klienti se seznámili z místem svého budoucího pobytu, podívali se na stav výstavby a dále s nimi byla provedena poznávací projížďka Lednicí. Klienti při zpáteční cestě navštívili chráněné bydlení Mikulov, kde příjemně strávili zbytek dopoledne. Celou akci lze hodnotit velmi pozitivně, kdy zúčastnění klienti byli velmi nadšení a všichni se na budoucí pobyt v chráněném bydlení velmi těší.